Нови пораз фудбалера Радничког на гостовању

Фудбалери Радничког наставили су са лошим играма на гостујућем терену. У мечу 11. кола Прве лиге Србије, крагујевачки клуб је изгубио у Лазаревцу од екипе Колубаре резултатом 1:0.

Колубара и Раднички пружили су слабу фудбалску представу на стадиону у Лазаревцу. Задовољнији могу бити домаћи фудбалери који су искористили прву и једну од ретких шанси на утакмици и повели већ у 7. минуту голом искусног Ђенића.

Колубара је и у другом полувремену била ближа поготку. Велику прилику није искористио на овом мечу запажени Кочић у 52. минуту.

Бележимо и лукав покушај Пантића из слободног ударца, али се голман Раичевић није дао изненадити. Једину праву прилику Раднички је имао у финишу утакмице када је Никодијевић лоше шутирао, па је остало 1:0 за Колубару.

Раднички је у последњих шест утакмица првенства остварио само једну победу и постигао два гола. Крагујевачки клуб, који још нема победу на гостујућем терену, неочекивано се налази у доњем делу табеле.

Прилику за победу Раднички ће имати у наредном 12. колу у којем ће дочекати последњепласирану екипу Будућности из Добановаца.