Одборници сутра о завршном рачуну буџета за 2021. годину

Најзначајнија тачка, 17. редовне седнице локалног парламента, која је заказана за сутра, је усвајање завршног рачуна буџета града Крагујевца за 2021. годину.

Независна ревизорска институција дала је позитиван извештај о завршном рачуну.

Остварен је суфицит у износу од 629 милиона динара, који ће бити распоређен Одлуком о ребалансу буџета за 2022. годину.

Одборници ће дискутовати о предлогу Одлуке о одређивању комуналних делатности, који је у складу са Законом о комуналним делатностима који одваја комуналне делатности од општег интереса од комуналних делатности од интереса за град Крагујевац.

На Дневном реду је и предлог Одлуке о организацији и функционисању цивилне заштите.

Седница почиње у 9 часова, уз пренос на Телевизији Крагујевац.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *