Омладинци ФК Раднички 1923 победили ТСЦ

Млади фудбалери Радничког победили су на свом терену екипу ТСЦ-а из Бачке Тополе резултатом 1:0, у мечу 28. кола Омладинске лиге Србије.

После добрих резултата у пролећном делу сезоне Раднички се налази на шестој позицији на табели.

Омладинска селекција Радничког дошла је до заслужене победе над екипом ТСЦ-а у утакмици која није имала већи такмичарски значај, јер су оба тима осигурала опстанак у Омладинској лиги Србије.

Крагујевчани су били бољи у другом полувремену у коме су имали доста прилика да дођу до осетније предности.

Напади домаћина исплатили су се у финишу меча. У 85. минуту Андреја Ристић се добро снашао пред голом ТСЦ-а и поставио коначан резултат утакмице, 1:0 за Раднички.

Раднички се реванширао гостима за пораз у првом делу сезоне.

Екипа ТСЦ-а је после слабијих игара у пролећном делу првенства пала у доњи део табеле.

У наредном, препоследњем колу првенства Раднички ће играти као гост са екипом ОФК Београда, која се налази на дну табеле, док ће на крају сезоне дочекати београдски Бродарац.