Омладинци Радничког 1923 бољи од Графичара

Млади фудбалери Радничког, у 7. колу Омладинске лиге Србије, победили су данас у Београду екипу Графичара резултатом 2:1.

После четвртог тријумфа у сезони, Крагујевчани се налазе на трећем месту на табели иза Црвене звезде и Партизана.

Млади фудбалери Радничког су после преокрета дошли до победе у Београду.

Почетак утакмице припао је екипи Графичара која је повела у 16. минуту поготком Глушчевића.

Неколико минута касније Београђани су имали велику прилику да дуплирају предност након досуђеног пенала.

Међутим, са беле тачке није био прецизан Веселиновић.

Казна је стигла у 37. минуту када је Раднички успео да изједначи ефектним голом Андреје Ристића.

У наставку меча Крагујевчани су имали теренску иницијативу.

Офанзива Радничког исплатила се у 79. минуту када је Војиновић, после корнера, постигао одлучујући погодак за коначних Графичар – Раднички 1:2.

После четврте победе у сезони, Раднички се налази на трећем месту на табели иза Црвене звезде и Партизана, док је Графичар пао на седму позицију.

Раднички је победом направио добру увертиру за меч са водећом Црвеном звездом који га очекује у недељу на свом терену, уз директан пренос на Телевизији Крагујевац.