Племенитост и честитост већ 23 године красе Удружење „Егал“

Прослави Удружења за подршку особама са инвалидитетом „Егал“  поводом 23 године рада и постојања, присуствовали су чланови удружења и бројни гости.

У просторијама у којима се свакодневно окупљају и организују активности било је изложено неколико књижевних радова неких од чланова из удружења.

Племенитост и честитост  већ 23 године красе Удружење „Егал“ које је обележило своју годишњицу тродневним активностима.

Локална самоуправа заједно са организацијама цивилног друштва води бригу, подржава и својим средствима подстиче Удружење „Егал“  да на најбољи могући начин одговори потребама свих чланова.

Данашња прослава и уједно последња активност „Дана Егала“ била је окупљање гостију и свих чланова у просторијама удружења.

Организатори и волонтери изразили су велику захвалност свима који су их подржали и веровали у њих и истакли заједништво као важан део њиховог успеха.

Извештава Николета Андријевић.

*Преузимање текста или дела текста дозвољено је само уз навођење извора. Фотографије, аудио и видео материјал, као и њихови делови (скриншот и сл.), уколико није другачије означено, су власништво ПД Радио телевизија Крагујевац доо и њихово преузимање је могуће само уз сагласност аутора.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *