Почиње са радом амбуланта број један

После месец дана радова, отворена је, у потпуности реновирана Здравствена амбуланта број 1, у улици Радоја Домановића.

Град Крагујевац и Дом здравља уложили су милион 300 хиљада динара, и створили боље услове за тимски рад лекара и медицинских сестара, али и за пацијенте који гравитирају ка овој здравственој станици.

У понедељак 6. новембра, здравствена амбуланта један почиње са радом.

Објекат Здравствене амбуланте број један, један је од најстаријих објеката, у оквиру Дома здравља.

За само месец дана у потпуности је реновирана, 88 година стара зграда, чиме су створени бољи услови за рад медицинског особља, а тиме и пријема пацијената.

С обзиром да се налази у једној од најстаријих и гушће насељених месних заједница, Вашаришту, побољшање услова за рада запослених у овој амбуланти било је неопходно.

Здравствена амбуланта број један пружа услуге за више од 12 и по хиљада пацијената, са градског и сеоског подручја.

Извештава новинарка РТК Горица Стаменовић.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *