Пораз омладинаца Радничког

Омладинци Радничког поражени су у Бачкој Тополи од екипе ТСЦ-а 3:2 у утакмици 13. кола Омладинске лиге Србије.

Млади фудбалери Радничког у наредном колу дочекују ОФК Београд.

Као и њихове старије колеге, омладинци Радничког пет везаних првенствених утакмица не знају за победу.

Додуше, имају два ремија без голова, а пети пораз у Омладинкој лиги Србије нанео им је веома добри ТСЦ из Бачке Тополе.

Повели су домаћи голом Шушњара у 16. минуту, а само пет минута касније Маринковић доноси изједначење.

У финишу првог дела игре ТСЦ успева да дође до предности погодком Раткова, али Раднички на старту другог полувремена поново долази до егала.

Стрелац за 2:2 био је Јовановић.

Врло брзо Бескорвајни поново доводи ТСЦ у вођство и поставља коначних 3:2.

Покушавали су омладинци Радничког да дођу до изједначења, али им је недостајало концентрације у завршници, док домаћи нису искористили једанаестерац.

После 13. одиграних кола, млади фудбалери Радничког налазе се на 9. месту Омладинске лиге Србије са 16 освојених бодова.

У наредном колу, које ће бити одиграно после репрезентативне паузе, омладинци Радничког дочекују ОФК Београд.