Коначни резултати завршног испита за ученике осмог разреда објављени су данас, а сутра почиње попуњавање листе жеља.
Према календару уписа у средње школе, ученици ће од уторка од 8 часова до среде до 15 часова моћи да попуне листу жеља електронским путем, а у овом року то могу да ураде и непосредно у основној школи.
