После четири дана пешачења, Никола Дашић дочекан у Београду

После четири дана пешачења и пређених више од 110 километара, градоначелник Крагујевца и члан Председништва Српске напредне странке Никола Дашић стигао је данас, нешто после 17 часова, у Београд на велики народни скуп који се одржава испред Народне скупштине Републике Србије.

Дашић је на пут кренуо у среду из родне Добраче, а током тродневног пешачења пратили су га сарадници и суграђани. Дуж трасе марша дочекивали су га бројни грађани, пружајући му подршку и гостопримство.

По доласку у Београд, градоначелника Дашића дочекао је велики број суграђана и сарадника.

Током пешачења, Дашић је истакао да му управо подршка људи на терену даје снагу за сваки наредни корак.

Велики народни скуп „Србија једна породица“ одржава се данас испред Народне скупштине Републике Србије.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *