Рукометашице Радничког, овосезонске шампионке Супер Б рукометне лиге су претходном утакмицом и тријумфом над екипом Зајечара, након које су им уручене златне медаље и пехар намењен лауреату овогодишњег шампионата, досањале сан са почетка првенства, но та чињеница не утиче на њихову жељу да тријумфално заврше сезону и са последњег гостовања у Пријепољу у суботу 9. маја донесу нова два бода.
Пред нама је последња утакмица ове сезоне, гостовање у Пријепољу.
Након емотивне вечери на крају претходне утакмице где смо подигле пехар и примиле медаље, затварамо једно посебно поглавље.
У Пријепоље идемо да сезону завршимо достојанствено, са истом борбом и срцем које нас је красило целе сезоне.
Захвалила бих се девојкама од срца, јер све што смо заједно прошле чини овај крај много емотивнијим и посебнијим, најавила је дуел последњег, 22. кола у Пријепољу, поуздани пивот Радничког Милијана Стошић.
Почетак утакмице је у 19 часова, а правду ће делити судијски пар Филип Петровић и Лука Живковић из Ниша.
