Председник Вучић захвалио мештанима Лапова на подршци

Председник Србије Александар Вучић присуствовао је народном сабору у Лапову, који је организовала Српска напредна странка.

Он је овом приликом захвалио мештанима Лапова што су у претходном периоду док су, како је навео, неки покушавали да сруше Србију, чували и одбранили своју земљу и позвао их да на изборима поново подрже СНС.

Обраћајући се присутнима, Вучић је, између осталог, нагласио да курс динара у Србији никада није био стабилан као у последњих 14 година.

Додао је и да се пред нашом земљом налази велики испит и указао да ће много новца бити уложено у рушење тренутне власти.

Председник је политичке противнике позвао на разговор и дијалог и додао да пре тога мора да буде завршена прича о рушењу Србије и споља и изнутра. Од мештана Лапова очекује подршку.

Вучић је нагласио и да ће од 1. августа  лекови у Србији бити јефтинији и да ће од 1. септембра почети велике исплате за пензионере, борце и грађане са социјалним примањима.

*Преузимање текста или дела текста дозвољено је само уз навођење извора. Фотографије, аудио и видео материјал, као и њихови делови (скриншот и сл.), уколико није другачије означено, су власништво ПД Радио телевизија Крагујевац доо и њихово преузимање је могуће само уз сагласност аутора.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *