Пријем у Енергетици за све сугестије, пријаве проблеме…

Енергетика позива све кориснике услуга даљинског грејања на отворени пријем који ће се одржати у уторак, 25. новембра, од 14 часова у просторијама предузећа, улица Николе Пашића број 15.

Пријем је намењен свим заинтересованим корисницима који желе да изнесу сугестије, пријаве проблеме или поставе питања везана за рад и услуге крагујевачке топлане.

Са корисницима услуге разговараће директор Енергетике, Александар Лазовић, а пријеми ће бити организовани редовно до краја грејне сезоне.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *