Путеви Србије: Спремно и организовано дочекујемо првомајски празник

ЈП „Путеви Србије“ обавештава јавност да се због првомајског празника и продуженог викенда очекује повећан интензитет саобраћаја на свим путним правцима у Србији, те да је интензивиран рад на наплатним станицама, а сви канали за наплату путарине, за дистрибуцију картица и канали за електронску наплату путарине (ЕНП) су у функцији 24 часа дневно без паузе.

Најбржи пролазак кроз наплатне станице омогућава електронска наплата путарине (ЕНП), која значајно скраћује време путовања и омогућава возилима пролазак без заустављања, а уједно представља и јефтинији вид плаћања путарине, наводи се у саопштењу.

Детаљне информације о стању на државним путевима Србије у реалном времену могу се наћи на интернет презентацији ЈП „Путеви Србије“, као и на налогу тог предузећа на друштвеним мрежама Инстаграм, Фејсбук и Икс.

ЈП „Путеви Србије“ апелује на све учеснике у саобраћају да прилагоде брзину кретања условима на путу, држе безбедно одстојање и поштују саобраћајну сигнализацију, и свим учесницима у саобраћају жели срећан пут.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *