Фудбалери Радничког 1923 успешно су отворили серију контролних утакмица у оквиру припрема за предстојећу сезону.
Изабраници Феђе Дудића савладали су синоћ екипу чачанског Борца, члана Прве лиге Србије, резултатом 2:0.
Шеф стручног штаба Феђа Дудић искористио је овај сусрет да провери велики број играча, па су шансу на утакмици добила чак 24 фудбалера.
Екипа Радничког 1923 ће у Крагујевцу одрадити још два тренинга, након чега се одлази на Златибор, где ће бити обављена главна фаза припрема, а тим очекује брушење форме кроз нове контролне мечеве.
