Раднички 1923 поразом од Чукаричког завршио полусезону

Фудбалери Радничког поразом су завршили овогодишње такмичење.

У мечу 21. кола првенства, Раднички је изгубио у Београду од екипе Чукаричког резултатом 2:0.

После серије од 10 утакмица без победе, крагујевачки клуб се налази на дну табеле.

Чукарички је оправдао улогу фаворита на свом терену и други пут ове сезоне савладао Раднички.

Крагујевчани су први запретили у 14. минуту када је Милановић после слободног ударца покушао главом. Домаћин је углавном из даљине покушавао да дође до предности.

Најпре је Лукић одбранио ударац Јанковића, а у 36. минуту шутирао је Јовановић, али је лопта завршила поред гола.

У другом делу меча поново је Раднички први могао до вођства.

Опет је Милановић био највиши пред голом Београђана.

Чукарички је искористио прву шансу у наставку и дошао до предности.

Добру акцију у 62. минуту поготком је крунисао Јовановић.

Коначан резултат поставио је Ковач у 82. минуту – 2:0 за Чукарички који је јесењи део сезоне завршио на трећем месту.

Раднички је у последњих 10 утакмица освојио само два бода и први део сезоне завршио на дну табеле.

Првенство ће бити настављено 12. фебруара када ће Раднички дочекати екипу Пролетера из Новог Сада.