Раднички на „Бањици“ за „мајсторицу“

Ватерполисти Радничког покушаће да се изборе за „мајсторицу“ серије за треће место Супер лиге Србије, са Партизаном, у реваншу који је на програму у уторак, од 20 часова, на „Бањици“.

Партизан је савладао ослабљене Крагујевчане у првом дуелу, резултатом 10:8 и тако повео у серији која се игра на две добијене утакмице.

Раднички је у међувремену прекинуо серију лоших резултата, победом на гостовању Хановеру, у претпоследњем колу Лиге шампиона (12:7), па се изабраници Уроша Стевановића надају да би на крилима те партије могли да заиграју и у реваншу.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *