Реми омладинаца Радничког 1923 на старту сезоне

Омладинска екипа Фудбалског клуба Раднички нову сезону почела је ремијем.

На старту Омладинске лиге Србије, Крагујевчани су на играли нерешено на свом терену са београдским Графичаром, 1:1.

Омладинске екипе Радничког и Графичара пружиле су борбену игру у тешким условима по веома топлом времену, али су на крају ривали поделили бодове.

Први су до предности дошли Крагујевчани у 26. минуту меча.

После слободног ударца, који је извео Радојковић, пред голом Графичара најбоље се снашао Турај и донео предност домаћину.

Уследила је офанзивнија игра Београђана која се исплатила у завршници првог полувремена када је, Након гужве пред голом Радничког, Столић постигао изједначујући погодак.

У другом полувремену виђено је више прилика, али не и голова.

Раднички је имао изгледније шансе.

После шута Ђаловића, и Димовски је покушао да из даљине угрози гол Графичара.

Високи штопер Топличевић, појачање Радничког из Вождовца, имао је две добре прилике да донесе победу Крагујевчанима, али је остало 1:1.

Београђани су у другом полувремену такође имали прилике да дођу до тријумфа.

Најбољу шансу није искористио брзоноги Сторебра чији је ударац зауставио голман Радничког.

Млади фудбалери Радничког ће у наредном колу играти на гостујућем терену са екипом ОФК Београда, а затим ће дочекати Младост из Лучана.

Извештава новинар РТК Саша Стаменић.

*Преузимање текста или дела текста дозвољено је само уз навођење извора. Фотографије, аудио и видео материјал, као и њихови делови (скриншот и сл.), уколико није другачије означено, су власништво ПД Радио телевизија Крагујевац доо и њихово преузимање је могуће само уз сагласност аутора.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *