Минималан пораз и одлична партија којом су се рукометашице Радничког супротставиле шампионкама државе у првом дуелу у Инђији им даје наду да ако понове такав приступ и ниво игре, могу очекивати позитиван исход у дуелу који их очекује и где би им евентуални тријумф дао крила у самом финишу шампионата.
Сусрет 19. кола Аркус лиге у коме ће Крагујевчанке угостити екипу Железничара је заказан за суботу 25. март у СББ хали Језеро, уз подсећање да су у јесењем делу поражене резултатом 34:33.
И на овој утакмици улазница ће бити СМС порука 1431 на 3030 за помоћ у лечењу наше Милице Лисице.
