Рукометашице прижељкују победу

Минималан пораз и одлична партија којом су се рукометашице Радничког супротставиле шампионкама државе у првом дуелу у Инђији им даје наду да ако понове такав приступ и ниво игре, могу очекивати позитиван исход у дуелу који их очекује и где би им евентуални тријумф дао крила у самом финишу шампионата.

Сусрет 19. кола Аркус лиге у коме ће Крагујевчанке угостити екипу Железничара је заказан за суботу 25. март у СББ хали Језеро, уз подсећање да су у јесењем делу поражене резултатом 34:33.

И на овој утакмици улазница ће бити СМС порука 1431 на 3030 за помоћ у лечењу наше Милице Лисице.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *