Рукометашице Радничког су у сусрету последњег, 11.кола Супер Б рукометне лиге сигурном игром савладале екипу Пријепоља резултатом 40:28, полувреме 20:11 и тако тријумфално окончале јесењи део првенства.
Након још једне победе, Крагујевчанке ће презимити на деоби првог места са 17 освојених бодова.
У редовима Крагујевчанки титулу најбољих стрелаца су понеле Тамара Прековић са 8, Милијана Стошић и Милица Андрић су додале по 7 погодака, док су код гошћи најефикасније биле Сузана Тошић са 8 и Јана Драшковић са 7 постигнутих голова.
Овом утакмицом је спуштена завеса на јесењи део сезоне Супер Б рукометне лиге, а до краја календарске године рукометашице Радничког очекује сусрет финала Регионалног Купа РСЦС, који је на програм у среду 17. децембра у МТС хали Језеро.
