ССП о паркирању у центру града

За свега годину дана становници најужег центра града су потпуно лишени могућности нормалног коришћења услуга паркирања, оцењују у Странци слободе и правде и подсећају да се 70 паркинг места изгубило од када је почела реконструкција Трга војводе Радомира Путника, а на смањење броја места за паркиралиште утицале су и одлуке да се на простору испред Студентског дома у улици Бранка Радичевића уради Трг посвећен групи Смак и да се предузетницима и предузећима дају у закуп паркинг места.

Потрпредседник Градског одбора ССП-а Обрад Турковић наводи да од 2012. године ниједна улица и тротоар у центру нису обновљени, изузев 100 метара улице Вука Караџића.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *