Филм „Ерос“ у Дому омладине
У оквиру програма Кино клуб уторком у Дому омладине биће приказан филм „Ерос“ из 2004. године који је режирао Вонг Кар-вај.
У оквиру програма Кино клуб уторком у Дому омладине биће приказан филм „Ерос“ из 2004. године који је режирао Вонг Кар-вај.