Одбојкаши Радничког у Крагујевцу за пролаз у друго коло Лиге шампиона

Одбојкаши Радничког дочекаће у среду од 18 часова у Крагујевцу екипу Азераила из Бакуа у реванш мечу првог кола квалификација за Лигу шампиона.

ОК Раднички стартовао победом у квалификацијама за Лигу шампиона

Одбојкаши Радничког остварили су велики тријумф у првом мечук валификација за Лигушампиона, савладавши екипу Азераила из Бакуа, резултатом 3:0 (25:21, 25:18, 25:22) и на најбољи начин отворили поход на елитно европско такмичење.