Mastercard није више у систему плаћања у возилима ЈТП-а
Од 31. јануара, плаћање Mastercard платном картицом у возилима јавног транспорта неће бити могуће, јер је Пословна банка раскинула Уговор о сарадњи за ову врсту услуге.
Од 31. јануара, плаћање Mastercard платном картицом у возилима јавног транспорта неће бити могуће, јер је Пословна банка раскинула Уговор о сарадњи за ову врсту услуге.
Корисници Mastercard бесконтактних картица било које банке, од 15. октобра до 15. децембра, моћи ће средом и суботом да плате карте у возилима градског превоза по промотивној цени која износи 1 динар, уместо по редовној […]