Возач у Крагујевцу искључен из саобраћаја са 3,87 промила алкохола у организму

Припадници саобраћајне полиције у Крагујевцу зауставили су и искључили из саобраћаја  двојицу возача због насилничке вожње.

Кампања „Кад ме вози не возим“ за нула алкохола за воланом

Агенција за безбедност саобраћаја покренула је кампању са компанијом Карлсберг Србија чији је циљ да младима покаже и упозори их на негативне последице и штетно дејство алкохола.

Прошле недеље искључено из саобраћаја 60 возача

Полиција је у току прошле недеље из саобраћаја искључила 22 возача због насилничке вожње и 38 због управљања возилом под дејством психоактивних супстанци, саопштио је МУП.

Појачана контрола саобраћаја

Припадници саобраћајне полиције Министарства унутрашњих послова у Крагујевцу, у ноћним сатима, у дане викенда, вршиће појачану контролу саобраћаја која ће бити усмерена на контролу возача који управљају возилом под дејством алкохола.