Тежак пораз младих фудбалера Радничког

Млади фудбалери Радничког претрпели су на свом терену убедљив пораз од екипе Младости из Лучана.

Гости су славили 4:1 у 6. колу Омладинске лиге Србије и тако нанели први првенствени пораз крагујевачком тиму.

Желели су омладинци Радничког да се реванширају Лучанцима за поразе прошле сезоне и тако наставе успешну серију, али гости ипак не леже младим фудбалерима Радничког.

Да је Младост у Крагујевац дошла по бодове видело се већ у 15. минуту када је голом Величковића повела 1:0, али се на изједначење није дуго чекало, јер је Гвозденовић у 20. минуту поравнао резултат.

Гол који је можда и решио утакмицу постугнут је на истеку првог дела игре када је Јојић поново донео предност гостима.

Старт другог полувремена поново је припао екипи Младости која преко Жунића дуплира предност, да би коначних 1:4 поставио Јојић својим другим голом на утакмици.

Раднички је тако после шест одиграних кола претрпео први пораз, док је екипа Младости дошла до свог првог тријумфа у првенству.

Првенство Омладинске лиге Србије се наставља 29. септембра, а омладинци Радничког гостују београдском Графичару.