Трагедија у Крагујевцу: Особа настрадала након што је упала у шахт

Једна особа настрадала је вечерас у Крагујевцу након што је упала у шахт у свом дворишту, незванично сазнаје Радио телевизија Крагујевац.

До трагичног догађаја је дошло у улици Саве Грујића око 20 часова.

7 thoughts on “Трагедија у Крагујевцу: Особа настрадала након што је упала у шахт”

    1. A sto?Samo bi da nekrofilisete.Ne dao Bog nikome,pustite te fore-ime prezime jmbg,jel ima 30 ili 130god i slicno.

  1. Možda nije znala da ima šahta u njenom dvorištu…
    Nisu mi jasne ovakve šture vesti. Ne objavljujte ako ne znate detalje!

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *