Трећи пораз омладинаца Радничког 1923

Селекција Фудбалског клуба „Раднички“ претрпела је нови пораз у Омладинској лиги Србије.

Млади фудбалери су, у мечу 3. кола, изгубили данас на свом терену од екипе Младости из Лучана резултатом 1:0.

У борбеној утакмици са не баш пуно прилика за гол, омладинци Младости из Лучана успели су да савладају вршњаке из Крагујевца и остваре другу победу у сезони.

Гости су у првом полувремену имали две добре прилике да дођу до предности, али се оба пута истакао голман Радничког, Спасојевић.

Екипа Младости је до тријумфа дошла у другом полувремену.

У 59. минуту Вукашин Марковић је прецизним ударцем довео гостујући тим у вођство, што је како се испоставило био одлучујући погодак на утакмици.

Раднички поново није искористио своје шансе па је доживео и трећи пораз на старту првенства.

Највећу прилику имао је Симовић који је у 65. минуту погодио пречку.

Неколико минута касније исти играч се поново нашао у доброј ситуацији пред голом Младости, али је голман Самчовић спречио погодак.

Омладинце Радничког у наставку првенства очекује серија тешких утакмица.

Предстојећег викенда Крагујевчани ће играти у Суботици са екипом Спартака.