Санација хаварије на топловодној мрежи, због које је синоћ дошло до прекида у испоруци грејања потрошачима у насељима Палилула и Колонија, је у току, потврђено је Радио телевизији Крагујевац у Енергетици.
Радови би требало да буду завршени у току дана, када се очекује нормализација у снабдевању топлотном енергијом.
