Поводом Светског дана здравља који се обележава 7. априла, у Великом парку посађено је дрво пријатељства.
Тиме је озваничена сарадња Института за јавно здравље Крагујевац и Асоцијације студената медицине, фармације и стоматологије.
Посађено дрво пријатељства представља успешну сарадњу Института за јавно здравље Крагујевац и Асоцијације студената медицине, фармације и стоматологије.
Догађају који је организован поводом 7. априла – Међународног дана здравља, присуствовали су представници Дома здравља и Завода за здравствену заштиту радника Застава, а читаву манифестацију улепшали су студенти Музичке школе “Др Милоје Милојевић“.
Крагујевачки Институт за јавно здравље и Асоцијацију студената медицине, фармације и стоматологије до краја године очекују бројне манифестације.
У мају и јуну заједно учествују у промоцији физичке активности, док ће у јуну обележити Светски дан добровољних давалаца крви.
Извештава новинар РТК Зорица Савић Ранковић.
