Ухапшен због бацања бомбе на локал

Припадници Министарства унутрашњих послова у Крагујевцу, након интензивног оперативног рада, у  сарадњи са Вишим јавним тужилаштвом у Крагујевцу,  ухапсили су С.С. (2004) из Београда, због постојања основа сумње да је извршио кривична дела недозвољена производња, држање, ношење и промет оружја и експлозивних материја и изазивање опште опасности. 

Он се сумњичи да је у раним јутарњим сатима 17. августа ове године, на један локал у стамбено – пословном комплексу у Крагујевцу бацио ручну бомбу.

Том приликом дошло је оштећења на стамбеној јединици и околним објектима, чиме је изазвана опасност, али није било повређених лица.

Осумњиченом је одређено задржавање до 48 сати и он ће уз кривичну пријаву, бити приведен Вишем јавном тужилаштву у Крагујевцу.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *