У Великом парку украдене су четири саднице Панчићеве оморике о чему су обавештени надлежни органи.
ЈКП Шумадија у свом саопштењу осуђује овај чин и још једном апелује да се не уништава јавно добро јер осим материјалне штете нарушава се и изглед града.
„Крађа и уништавање садног материјала са јавних зелених површина чест је случај у нашем граду.
И поред бројних апела поново смо сведоци вандалског понашања несавесних појединаца.“
