Украдене саднице у Великом парку

У Великом парку украдене су четири саднице Панчићеве оморике о чему су обавештени надлежни органи.

ЈКП Шумадија у свом саопштењу осуђује овај чин и још једном апелује да се не уништава јавно добро јер осим материјалне штете нарушава се и изглед града.

„Крађа и уништавање садног материјала са јавних зелених површина чест је случај у нашем граду.

И поред бројних апела поново смо сведоци вандалског понашања несавесних појединаца.“

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *