Ватерполисте Радничког једна утакмица дели од финала серије Супер лиге Србије

Ватерполисти Радничког су у утакмици полуфиналне серије Супер лиге Србије на свом базену победили екипу Црвене звезде резултатом 13:12.

У реванш сусрету Раднички је однео победу након бољег извођења петераца.

Од самог почетка утакмице водила се уједначена борба.

Иако је Црвена звезда два пута водила на старту сусрета, Раднички је преокренуо резултат два минута пред крај уводне деонице.

У наставку меча Крагујевчани су пропустили прилику да остваре бројчану предност и на полувремену Звезда је имала гол предности.

Ватерполисти Радничког нису посустали.

Добром игром успели су да одоле притисцима Београђана и у наставку утакмице успели да пред крај меча резултатом 10:10 изборе петерце.

Након бољег извођења петераца Раднички је остварио победу 13:12.

Тимови Радничког и Црвене звезде ће се још једном састати у Београду, у суботу 11. маја када ће бити одлучено ко ће играти у финалу са екипом Новог Београда.