Ватерполо савез Србије и Уника осигурање – обострано поверење и добра пословна сарадња

Представници Ватерполо савеза Србије и Уника осигурања потписали су трогодишњи уговор о сарадњи на Затвореним базеном у Крагујевцу.

Потписивању документа присуствовали су и селектор и капитен Ватерполо репрезентације Србије који се у Крагујевцу припремају за предстојећа такмичења на светској ватерполо сцени.

Ватерполо савез Србије и Уника осигурање током претходне деценије изградили су однос обостраног поверења и добре пословне сарадње.

Спортисти су могли да се ослоне на спонзора који је у претходном периоду подржавао њихов пут до три велика олимпијска трофеја.

Ватерполо репрезентативци увелико се припремају за предстојеће Светско првенство у Сингапуру.

Крагујевац је био почетна тачка припрема.

Представници Ватерполо савеза и компаније Уника осигурање очекују да ће и у наредне три године делити врхунске резултате, какве су ватерполисти низали у претходних десет година.

Извештава новинар РТК Слађана Обрадовић Чукарић.

*Преузимање текста или дела текста дозвољено је само уз навођење извора. Фотографије, аудио и видео материјал, као и њихови делови (скриншот и сл.), уколико није другачије означено, су власништво ПД Радио телевизија Крагујевац доо и њихово преузимање је могуће само уз сагласност аутора.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *