Председник Србије Александар Вучић изјавио је да ће већ на крају године опет бити повећане плате у јавном сектору, здравственим и просветним радницима и другима.
Планирамо и додатне подстицаје за запошљавање после епидемије коронавируса, рекао је председник.
Вучић је поновио да „априлско“ повећање плата медицинским радницима од десет одсто није једнократна помоћ и подршка, већ трајно повећање.
