Потпуно смо спремни за нови талас коронавируса, јер је наша економија припремљена, рекао је председник Александар Вучић.
Вучић је, отварајући снимљеним видео обраћањем онлајн конференцију „Здравство у Републици Србији после пандемије“, рекао да је нас коронавирус као државу натерао да се ослонимо на себе и дамо одговор на кризу.
Пре краја године могуће је још једно повећање плата за здравствене раднике, рекао је председник Александар Вучић у Лозници где је отворио обновљени део болнице.
Извор: Танјуг
