Запослени у ЈКП Шумадија прикупили скоро 40 јединица крви

Запослени у Јавном комуналном предузећу Шумадија Крагујевац организовали су акцију добровољног давања крви у просторијама ове фирме.

Том приликом, прикупљено је 39 јединица драгоцене течности.

Запослени у Јавном комуналном предузећу Шумадија Крагујевац препознали су значај добровољног давања крви у овом периоду када су залихе драгоцене течности на измаку.

У сарадњи са два синдиката у овој фирми, хумана акција организована је у просторијама Агенције за јавни транспорт путника, уз поштовање свих епидемиолошких мера.

У Јавном комуналном предузећу Шумадија Крагујевац, као друштвено одговорној компанији, задовољни су што је акција успешно организована у пандемијским условима и што је послата порука да се само заједничким снагама може помоћи онима којима је крв најпотребнија.

У акцији добровољног давања крви учествовала су 44 радника Јавног комуналног предузећа Шумадија Крагујевац.

Прикупљено је 39 јединица драгоцене течности.

Извештава новинар РТК Саша Стаменић.

*Преузимање текста или дела текста дозвољено је само уз навођење извора. Фотографије, аудио и видео материјал, као и њихови делови (скриншот и сл.), уколико није другачије означено, су власништво ПД Радио телевизија Крагујевац доо и њихово преузимање је могуће само уз сагласност аутора.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *