Фудбалери Радничког изгубили од Динама из Врања

Фудбалери Радничког претрпели су други узастопни пораз у првенству.

У дербију 3. Кола Прве лиге Србије, крагујевачки тим је на стадиону „Чика Дача“ убедљиво поражен од екипе Динама из Врања резултатом 4:0.

Фудбалери Радничког нису могли да парирају екипи Динама која је од почетка утакмице диктирала темпо и стигла до убедљиве победе на стадиону у Крагујевцу. После периода борбене игре, али без великих узбуђења, гости су повели у 37. минуту.
Бајић је искористио лошу реакцију одбране Крагујевчана и постигао водећи погодак за Динамо. У истом ритму екипа из Врања наставила је и у другом полувремену.

На 2:0 вођство је повисио Златковић после корнера у 54. минуту. Најближи голу Раднички је био у 61. Минуту када је Никодијевић погодио стативу.

Четири минута касније фудбалери Динама постигли су трећи погодак.

После прецизне акције, стрелац је био капитен Стевановић.

Након тога, због оштрих стартова, црвене картоне добили су Александар Поповић и Филиповић из Радничког.

Бројчану предност на терену екипа Динама искористила је у финишу утакмице и голом Младена Поповића дошла до убедљиве победе резултатом 4:0.

Раднички, који је током лета појачао тим и са великим амбицијама ушао у нову сезону, пружио је неочекивано лошу партију пред својим навијачима. Крагујевачки клуб је претрпео други узастопни пораз што доноси многа питања пред наставак првенства.

Првенство ће бити настављено у недељу када Раднички поново очекује тежак задатак. Крагујевчани ће играти у Бачкој Паланци са још једним доскорашњим суперлигашем, екипом Бачке.