Креативни центар Универзитета на Факултету инжењерских наука

На Факултету инжењерских наука сутра ће бити отворен Креативни центар Универзитета у Крагујевцу.

Овај центар основан је у оквиру Еразмус плус пројекта, а његова визија је да негује креативност и иновативност младих људи, студената и надарених ученика и на тај начин допринесе стварању окружења у којима они могу остварити свој највећи предузетнички и истраживачки потенцијал.

На Факултету инжењерских наука сутра од 11 часова биће оджана свечана седница Наставно-научног већа, поводом избора др Милоша Којић, редовног професора у пензији Факултета инжењерских наука за редовног члана САНУ из Одељења техничких наука.

Седници ће, како је најављено, присуствовати и гости из академског, политичког и пословног света.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *