На Факултету инжењерских наука сутра ће бити отворен Креативни центар Универзитета у Крагујевцу.
Овај центар основан је у оквиру Еразмус плус пројекта, а његова визија је да негује креативност и иновативност младих људи, студената и надарених ученика и на тај начин допринесе стварању окружења у којима они могу остварити свој највећи предузетнички и истраживачки потенцијал.
На Факултету инжењерских наука сутра од 11 часова биће оджана свечана седница Наставно-научног већа, поводом избора др Милоша Којић, редовног професора у пензији Факултета инжењерских наука за редовног члана САНУ из Одељења техничких наука.
Седници ће, како је најављено, присуствовати и гости из академског, политичког и пословног света.
