Победа Радничког на старту Прве лиге Србије

Фудбалери Радничког победом су почели такмичење у Првој лиги Србије. Крагујевчани су на стадиону „Чика Дача“ савладали екипу Слободе из Ужица резултатом 2:0.

Фудбалери Радничког пружили су добру игру на старту првенства и победом над екипом Слободе из Ужица обрадовали своје навијаче.

У дуелу старих ривала виђена је бобена игра са мало прилика за гол. Крагујевчани су повели поготком из пенала. После грешке одбране гостију, у 13. минуту у казненом простору Слободе оборен је Вујасин. Исти играч реализовао је најстрожу казну – 1:0 за Раднички што је био резултат првог полувремена.

Домаћин је био бољи ривал у другом делу меча у којем је успео да потврди победу. После асистенције Вујасина, Тодоровић је лепим голом у 63. минуту поставио коначан резултат утакмице, Раднички-Слобода 2:0.

Утакмицу је обележио и инцидент када је у завршници меча на терен утрчао један навијач Слободе, који је упослио органе реда и забавио гледаоце. У другом колу првенства Раднички ће играти у Чачку са доскорашњим суперлигашем, екипом Борца.

One thought on “Победа Радничког на старту Прве лиге Србије”