Раднички изгубио од Инђије након пенала

Фудбалери Радничког изгубили су данас од Инђије, у мечу баража за Суперлигу, након пенал серије.

После 90 минута игре резултат је био 1:1. Повео је Раднички у 23. минуту голом Лукића.

Инђија је изједначила у 41. минуту голом Димитрова. У наставку је виђена жестока борба, али голова није било.

Стога се приступило извођењу једанестераца, у којима су зелено-бели из Инђије били успешнији.

Наиме, играчи Инђије су промашили први пенал, али су у наредна три покушаја били сигурни.

Фудбалери Радничког промашили су три шута за редом, што је зелено-белима било довољно за победу.

*Преузимање текста или дела текста дозвољено је само уз навођење извора. Фотографије, аудио и видео материјал, као и њихови делови (скриншот и сл.), уколико није другачије означено, су власништво ПД Радио телевизија Крагујевац доо и њихово преузимање је могуће само уз сагласност аутора.