Због најаве ниских температура грејање 24 сата

Због најаве ниских температура, а имајући у виду да грађани због самоизолоцаије проводе веђи део дана у својим домовима, Енергетика обавештава своје кориснике да ће у наредним данима вршити целодневну испоруку топлотне енергије, потврдио је за Телевизију Крагујевац директор Енергетике, Милан Ћировић.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *