Ватерполо репрезентација Србије завршила је припреме у Крагујевцу, а већ сутра изабраници Уроша Стевановића одлазе у Истанбул на квалификациони турнир за одлазак на Европско првенство.
Ватерполисти Србије обавили су у Крагујевцу припреме за предстојећа три такмичења током овог лета.
Прво их у Истанбулу од 23. до 25. јуна очекује квалификациони турнир за одлазак на ЕП у Нетању.
Своја очекивања од предстојећих турнира и могућим ривалима изнели су капитен и селектор Србије.
После квалификационог турнира у Турској Србија ће играти у финалу Светског купа у Лос Анђелесу, а након тога од 14. до 30. јула следи Светско првенство у Фукуоки.
Извештава новинар РТК Дарко Милошевић.
