Ватерполисти Србије одрадили припреме у Крагујевцу

Ватерполо репрезентација Србије завршила је припреме у Крагујевцу, а већ сутра изабраници Уроша Стевановића одлазе у Истанбул на квалификациони турнир за одлазак на Европско првенство.

Ватерполисти Србије обавили су у Крагујевцу припреме за предстојећа три такмичења током овог лета.

Прво их у Истанбулу од 23. до 25. јуна очекује квалификациони турнир за одлазак на ЕП у Нетању.

Своја очекивања од предстојећих турнира и могућим ривалима изнели су капитен и селектор Србије.

После квалификационог турнира у Турској Србија ће играти у финалу Светског купа у Лос Анђелесу, а након тога од 14. до 30. јула следи Светско првенство у Фукуоки.

Извештава новинар РТК Дарко Милошевић.

*Преузимање текста или дела текста дозвољено је само уз навођење извора. Фотографије, аудио и видео материјал, као и њихови делови (скриншот и сл.), уколико није другачије означено, су власништво ПД Радио телевизија Крагујевац доо и њихово преузимање је могуће само уз сагласност аутора.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *