Деца у Маршићу добила су свој кутак за игру. На простору код Месне заједнице отворено је дечије игралиште, прво у овом насељу. Игралиште је поклон локалне самоуправе.
Деца и мештани Маршића средили су простор код Месне заједнице Маршић, док су се локална самоуправа и предузеће „Шумадија д.о.о“ побринули за све остало. Постављене су справе које су обрадовале малишане. Предвиђено је да ту буде травната површина, али је због падавина у претходном периоду игралиште посуто тампоном.
После реконструкције спортског терена у насељу 22. децембар, коју је финансирала локална самоуправа, Маршић је добио и дечије игралиште и то потпуно бесплатно.
Локална самоуправа ће ускоро реконструисати и спортски терен поред основне школе у Маршићу који је у доста лошем стању. За радове је издвојено више од милион и 400 хиљада динара.
Извештава новинар РТК Саша Стаменић.
