Предшколска установа „Бели анђео“ у сарадњи са родитељима деце која похађају овај вртић донирала је 40 пакетића малишанима који су смештени на Клиници за педијатрију Универзитетског клиничког центра.
Пакетићи са слаткишима, сланим грицкалицама и играчкама пристигли су како би унели радост малишанима који бораве на Клиници за педијатрију Универзитетског клиничког центра током празника.
Предшколска установа „Бели анђео“ кроз хуман гест пожелела је да да најмлађима нацрта осмех и обрадује их поклонима.
Основни мотив донатора јесте исказивање пажње најмлађима који празнике не могу провести у својим домовима.
Извештава новинарка РТК Наташа Радивојевић.
