У Скејт парку у Крагујевцу ће се у недељу, 31. марта, од 12 до 16 часова одржати други пикник који је намењен свима, а нарочито малишанима и њиховим родитељима.
Током целог дана биће организована акција прикупљања новца за лечење наше суграђанке Бојане Ђурић.
Организаори су планирали и доделу награда, док ће за музику бити задужен фантастични трио из Београда White City Soul.
