У недељу пикник у Скејт парку

У Скејт парку у Крагујевцу ће се у недељу, 31. марта, од 12 до 16 часова одржати други пикник који је намењен свима, а нарочито малишанима и њиховим родитељима.

Током целог дана биће организована акција прикупљања новца за лечење наше суграђанке Бојане Ђурић.

Организаори су планирали и доделу награда, док ће за музику бити задужен фантастични трио из Београда White City Soul.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *