Хаварија на магистралном водоводу

Због хаварије на магистралном водоводу у улици Светолика Младеновића, без воде су потрошачи у насељима: Аеродром, Денино брдо, Виногради, Поскурице и делу Шумарица.

Екипе ЈКП “ Водовод и канализација“ раде на отклањању квара.

Нормализација водоснабдевања очекује се око 18 часова.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *