Чланица Кризног штаба др Дарија Кисић Тепавчевић потврдила је да је на седници тог тела одлучено да се број особа које могу да се окупљају у отвореном и затвореном простору смањи са 30 на пет.
Такође, и средњошколци ће имати „мини распуст“ – 11, 12. и 13. новембра, што је било предвиђено само за ученике основних школа.
Она је додала да није било одлуке за неке радикалније мере, попут ограничавања кретања или ограничавање сатнице рада.
ИЗВОР: Танјуг
