Председница Владе Србије Ана Брнабић изјавила је данас да ће увођење додатних мера зависити од резултата примене оних које су ступиле на снагу синоћ у 21 сат, а које подразумевају забрану рада угоститељских објеката, кафића, ноћних клубова, ресторана, тржних центара и продавница.
Премијерка сматра да су школе и вртићи за сада најбезбеднија места, али да ће замолити чланове Кризног штаба да дају препоруке у било ком тренутку када мисле да су оне потребне, било да се ради о продужетку распуста или преласка на онлајн наставу, за коју, каже, у овом тренутку не види разлог.
